«

»

Čvc 09 2018

Noční soutěž v Habrech

V pátek 6. července jsme se s družstvem mužů vypravili do havlíčkobrodského okresu, kde se na náměstí v Habrech konala noční hasičská soutěž. Oproti minulému roku nám bylo přiděleno nižší startovní číslo (4) a tak jsme místo v 00:45 startovali již kolem 22. hodiny. Bohužel náš útok byl poznamenán taktikou pomalejší vody, abychom nezopakovali naše účinkování na domácí soutěži, a tak jsme dokončili v čase 29,44 (levý terč za 28,83). V konečném hodnocení to stačilo na 12. místo. Loni jsme se zde za čas 29,09 umístili na 13. místě. Šanci prolomit hranici 29 vteřin budeme mít až v roce 2020, jelikož se nám v příštím roce kryje termín této soutěže s domácí soutěží.

Nyní nás čeká prázdninová dovolená, proto se zde nejspíš nějakou dobu neobjeví žádný článek.