«

»

Srp 19 2018

O pohár starostky obce Lanžov

V sobotu 18. srpna jsme navštívili areál lanžovského koupaliště, kde se konal další ročník soutěže O pohár starostky obce Lanžov. Do této soutěže jsme přihlásili družstvo mužů, které se na start postavilo jako třetí. Bohužel, naše naděje na dobrý výsledek byly pohřbeny ihned po odstartování, když se nám ze stroje sesunula savice společně s košem. Při pádu na zem savice navíc zavadila o ovládání plynu. Nicméně jsme v útoku pokračovali a nastal druhý problém – na rozdělovači, ze kterého se odpojila koncovka levého proudu. Po jejím zapojení jsme dokončili v čase 31,68, což v konečném umístění stačilo až na 6. místo. Za zmínku stojí čas sražení pravého terče – 23,48.

Pohárové pozice tentokrát obsadili: 1. Bílé Poličany (20,16), 2. Dubenec „A“ (22,73), 3. Dubenec „B“ (28,03). Soutěže se v kategorii muži zúčastnilo celkem 10 družstev.