Pohár starosty SDH Habřina

S družstvem mužů jsme v sobotu 8. září vyrazili do sousední obce Habřina, kde se konal další ročník pohárové soutěže. Po příjezdu na místo konání jsme bohužel zjistili mechanickou závadu na našem stroji a tak jsme museli požádat domácí o zapůjčení jejich techniky. Místní trať je zrádná v tom, že až po rozdělovač se běží do kopečka a tak je důležité, aby byla béčka dostatečně roztažená. Z toho důvodu jsme vodu pošetřili a vyrovnanými nástřiky dosáhli času 29,25 (PT 28,73) a zařadili se na průběžné první místo před domácí „béčko“ 33,53. Jediným družstvem, které se v konkurenci 10 týmů dokázalo mezi naše týmy vklínit, byly Černožice (33,32). Tímto vítězstvím jsme navázali na naše prvenství z let 2013 a 2015. Tímto děkujeme SDH Habřina za zapůjčení stroje, neboť jinak bychom svůj útok předvést nemohli.

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com