Zlatá proudnice

V sobotu 6. října jsme zavítali do Jezbin, kde se koná tradičně poslední soutěž sezony – Zlatá proudnice. Krásné slunečné počasí přivábilo celkem 18 družstev mužů, 4 družstva žen a celkem 9 dětských družstev (5 starších, 4 mladší).

Soutěž dospělých probíhala tradičně ze dvou základen. Naše družstvo mužů šlo na start jako čtvrté a po zdržení na béčkách z toho byl čas 34,12, což stačilo na průběžné druhé místo. Hned následujícím pokusem nás ale překonala Jaroměř (28,81), které musíme i touto cestou poděkovat za půjčení jejich stroje na náš pokus. Z dalších týmů se k nám nejvíce přiblížili Libřice (34,19) a Holohlavy (34,50). Z vítězství se nakonec radovali hasiči z Nahořan, kteří dokončili v čase 24,06. Druhé místo obsadila Lhota za Červeným Kostelcem (26,97), třetí Jaroměř. Naše družstvo se v konečném hodnocení umístilo na nepopulárním 4. místě, ale vzhledem k dosaženému času za něj můžeme být více než rádi.

Další zastoupení jsme měli v kategorii mladších dětí, kde naše družstvo dosáhlo času 51,47. Tento čas stačil na pohár za 3.místo. Zvítězila Hořiněves (36,31) před Semonicemi (46,15). Na čtvrtém místě se umístila Žireč (60,53).

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com