«

»

Kvě 26 2019

Josefovský pohár

V sobotu 25. května se tři naše družstva zúčastnila pohárové soutěže v Josefově. Konkrétně šlo o družstvo mužů a dvě družstva mladších dětí. Jako první šlo na start mladší „béčko“, které dokončilo v čase 39,88. Mladší „áčko“ zaběhlo 40,63. V konečném hodnocení to znamenalo 6. a 7. místo. Zvítězili mladí hasiči z Libřic (24,53).

Do mužské kategorie, kde jsme obhajovali loňské vítězství a tím i putovní pohár, bylo přihlášeno celkem 9 družstev. Na start jsme šli jako čtvrtí a přes menší zdržení na základně jsme dokončili v čase 31,87 (LP 31,03), což stačilo na průběžné první místo. Následovala Zvole, která se přiblížila na necelou půl vteřinu (32,23). Týmům v závěru startovní listiny se nedařilo – favoritům z Jaroměře selhala technika,Vlkov pro zranění svého člena nedokončil. Tímto mu přejeme brzké uzdravení.

Výsledné pořadí tak bylo: 1. Rožnov, 2. Zvole, 3. Libřice. Pokud by se nám podařilo zvítězit i příští rok, získáme dle pravidel putovní pohár do trvalého vlastnictví.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com