«

»

Čvn 09 2019

O pohár starostky obce Hořiněves

V sobotu 8. června jsme se s družstvem mužů zúčastnili pohárové soutěže v Hořiněvsi. Po příjezdu do sportovního areálu nás přivítal děšť, který ale před zahájením ustal a tak se celá soutěž nakonec uskutečnila za příjemného počasí. Do mužské kategorie se zaprezentovalo celkem 11 družstev, v ženské pak startovala 4 družstva.

Na start jsme šli jako pátí. V tu chvíli bylo na vedoucí pozici Světí s časem 32,19. Tento čas jsme překonali a výsledkem bylo 27,50, přičemž se pravý terč podařilo naplnit za cca 24 – 25 vteřin. Následně startující Všestary se k nám přiblížili na pouhých 25 setin (27,75). Jediný tým, který nás překonal, byli muži ze Sendražic, kteří vyrovnanými nástřiky dokončili v čase 23,03. Ze soutěže jsme si tak odvezli pohár za druhé místo (1. Sendražice, 2. Rožnov, 3. Všestary).

V ženské kategorii zvítězila Třebeš (34,44), před Račicemi nad Trotinou (37,87) a Sendražicemi (45,66).