«

»

Zář 20 2020

O pohár starosty obce Černožice nad Labem

V sobotu 19. září nás čekala pohárová soutěž v Černožicích, které se zúčastnilo družstvo mužů. Zaprezentováno bylo 9 družstev mužů a 3 družstva žen. Při poradě vedoucích družstev bylo hlasováno o tom, zda se soutěž poběží na jeden pokus, nebo budou umožněny dva pokusy. Náš hlas dostala varianta jednoho pokusu a jelikož hlasování dopadlo půl na půl, tak pořadatelé rozhodli o variantě dvou pokusů.

Jako první se na start postavilo domácí „áčko“, které přes problémy dokončilo v čase 48,09. Druhá startovní pozice patřila našemu družstvu – provedení útoku, až na drobné podklouznutí pravého proudaře na základně, proběhlo na jistotu a výsledkem byl čas 29,00. Jak už se letos stalo „pravidlem“, tak levý proudař byl rychlejší – 27,24. Následovaly vyrovnané pokusy Libřic (33,65), Jaroměře (33,71) a Lanžova „A“ (34,00). První pokusy uzavřelo „béčko“ Lanžova a s časem 28,53 se ujalo vedení.

Do druhých pokusů se rozhodla nakonec nastoupit všechna družstva, kromě našeho. Z 8 startujících se dokázala zlepšit hned pětice týmů – Černožice „A“ (30,93), Malšova Lhota (34,60), Holohlavy (34,62), Černožice „B“ (35,00) a Lanžov „B“ (27,09). Jelikož nás žádné ze zmíněných družstev nedokázalo překonat (kromě Lanžova „B“, který už vedl), stačil nám k uhájení druhého místa jediný pokus. Výsledné pořadí v kategorii mužů tak bylo: 1. Lanžov „B“, 2. Rožnov, 3. Černožice „A“

Soutěž žen si podmanila děvčata z Lanžova (A+B), třetí místo obsadily Libřice.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com