«

»

Srp 23 2021

O pohár starostky obce Lanžov

V sobotu 21. srpna jsme vyrazili na další soutěž. Cílem naši cesty byl lanžovský kemp, v jehož areálu pořádal pohárovou soutěž SDH Lanžov. Jelikož jsme se účastnili pouze s družstvem mužů, tak nám stačilo dorazit až na 12. hodinu – do té doby probíhala dětská soutěž.

Stejně jako v Třebihošti bylo přihlášeno 15 družstev mužů a tak se daly očekávat slušné výkony. Zahájilo domácí áčko, které přes problémy na koši a rozdělovači dokončilo v čase 27,90. Následoval „B-tým“ Dubence, který zaběhl svůj standardní výkon a časomíru zastavil na hodnotě 21,91. Bílé Poličany se i přes zádrhel na koši dostaly do vedení s časem 20,90. Jako čtvrté se na start postavilo naše družstvo, které se rovněž nevyvarovalo drobných chyb. Nejprve zdržení při nalití vody, následně přivřený pravý kohout na rozdělovači. Ale i tak se podařilo dokončit s časem 25,56 (LP 24,34), což nám vzhledem ke konkurenci nedávalo příliš dobré naděje na slušné umístění. Nicméně větší či menší potíže měla i zbývající jedenáctka družstev. Z té nás dokázaly překonat pouze týmy Dubence „A“ (23,13) a Rašína (24,61). Neplatné pokusy si připsaly Miletín, Třebnouševes a Havlovice. Konečné pořadí mužské kategorie bylo: 1. Bílé Poličany, 2. Dubenec „B“, 3. Dubenec „A“, 4. Rašín, 5. Rožnov.

Mezi ženami dokázalo zvítězit domácí „áčko“ (24,21) před Bílými Poličany (24,30) a Miletínem (26,05).

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com