«

Zář 13 2021

Habřinský pohár

S družstvem mužů jsme se v sobotu 11. září vydali přes kopec, kde SDH Habřina pořádal svoji soutěž. Do té se sice přihlásil menší počet družstev, než na co jsme z letošní sezóny zvyklí, ale jak se později ukázalo, jednalo se o krásně vyrovnanou soutěž.

Zahájili domácí muži, kteří nastavili laťku na 37,63. Druhé startovalo tradičně naše družstvo, které po problémech na koši a rozdělovači ukončilo v čase 35,16 (LP 33,35). Tímto děkujeme Habřiňákům za zapůjčení stroje. Následoval hodně nedotažený a tím pádem i nedokončený útok Světí. Čtvrtý se na start postavil zkušený tým z Libřic, který se za 34,57 dostal do průběžného vedení. Holohlavy do soutěže naopak přihlásily mladé družstvo a s 35,56 se zařadily na třetí příčku. Mužskou kategorii uzavřelo kombinované družstvo Lanžova. Špatně položená značka pro rozdělovač znamenala zkrácení proudařů a po dlouhém nástřiku z toho byl čas 42,18, Konečné pořadí: 1. Libřice (34,57), 2. Rožnov (35,16), 3. Holohlavy (35,56).

Do ženské kategorie byla přihlášena pouze dvě družstva. Jako první startovala děvčata z Lanžova a zapsala čas 34,50. Soupeřky z Libřic byly o cca 2 vteřiny pomalejší (36,60), tudíž obsadily druhé místo.

Dětské soutěže se zúčastnil pouze sbor z Dubence a tak bral první místo jak v mladší, tak i ve starší kategorii.

Na závěr proběhla ještě soutěž čtyřčlenných družstev, které jsme se již neúčastnili. Zde se ze suverénního vítězství radovali muži Libřic (33,35). Druhé místo patřilo „béčku“ Lanžova (42,91) a třetí příčku obsadilo domácí „áčko“ (44,21).

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com