Okrsková soutěž

V úterý 16. května jsme na hřišti za sokolovnou uspořádali postupovou soutěž okrsku Velichovky. I přes nepřízeň počasí, kdy po celou dobu drobně pršelo, se sjela družstva všech sborů z okrsku. Kategorii mužů zahájilo naše družstvo a dokončilo v čase 30,19. Následovaly Velichovky, které po zdržení při náběru vody zastavily stopky na hodnotě 45,94. Zaloňovští muži ukončili kategorii v čase 110,77. Konečné pořadí bylo tedy shodné se startovním pořadím – 1. Rožnov, 2. Velichovky, 3. Zaloňov.

Do ženské kategorie se přihlásila dvě družstva. Začínaly Hustířany, které nastavily laťku na 44,15. Velichovky zaběhly svůj pokus v podobném čase a tak rozhodovaly až setiny – 44,72. Takže i v ženské kategorii se družstva seřadila podle startovních čísel – 1. Hustířany, 2. Velichovky.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com