Zpět na Archiv činnosti

Archiv událostí z roku 2005

18.12.2005 – V pátek 2.12. se u nás v sokolovně konala členská výroční valná hromada.

18.12.2005 – V sobotu 26.11. a 3.12. jsme se v počtu 3 členů zúčastnili školení rozhodčích mládeže ve Velichovkách.

21.10.2005 – Právě jsem doplnil fotogalerii.Přibyly fotky z Jezbin a z braňáku v Mezilesí.

21.10.2005 – Včera se konalo okrskové školení v Hustířanech.Školení se týkalo taktiky při hašení požáru,kterého se vedle nás zúčastnily ještě družstva Velichovek,Zaloňova a Hustířan.

17.10.2005 – V sobotu 15.října se za krásného počasí konal ZPV v Mezilesí.Na tuto soutěž jsme odjeli s 3 družstvy-1 mladším a 2 staršími.Nejprve startovaly naše ml.děti na trati strávily 1 hodinu a nasbírali celkem 30 trestných minut a obsadily 29.místo.Naše starší děti startovaly hned po sobě se st.čísly 87 a 88.Do cíle dorazilo naše A družstvo za necelých 43 minut se „ziskem“ 16 trestných minut.Naše B družstvo bylo na trati 54 minut a posbíralo o 2 tr.minuty méně než áčko.Celkem obsadily 19. a 32.místo z celkového počtu 40 družstev.
V průběhu soutěže probíhala ještě soutěž jednotlivců na 60m s překážkami.Do kategorie mladších jsme přihlásili Filipa Jakla a Kristýnu Kodešovou.Filip Jakl skončil na 10.místě a Kristýna Kodešová na 21.místě.Ve starších startovali Standa Zeman,který skončil 13. a Martin Baláž 20.místo.

1.10.2005 – 1.října se konala soutěž v Jezbinách.Na tuto soutěž jsme odjeli s celkem 5 družstvy(muži,ženy,st.děti,2x ml.děti).Soutěž začali domácí muži neplatným pokusem.My jsme šli na řadu až jako předposlední a náš čas 41,45 stačil na 6.místo.Poté startovaly naše ženy a obsadily celkové 4.místo s časem 68,22.Pak následovaly starší děti,při svém pokusu měly menší problémy a skončily na 2.místě.Naše mladší děti obsadily první 2 místa.

24.9.2005 – V sobotu 24.září se konala soutěž v nedalekých Černožicích.Na této soutěži byly jen 2 kategorie-muži a ženy.Jako obvykle nejprve začínali muži.My jsme si vylosovali st.číslo 2.A pokus jsme ukončili časem 39,94,který stačil na celkové 7.místo.Naše ženy startovaly také jako druhé a se svým časem 46,82 obsadily druhé místo.

22.9.2005 – V sobotu 17.září se naše děti zúčastnily neobvyklé soutěže v Jaroměři.Soutěz se skládala ze 3 disciplín-napojování hadic,rozbalování hadic na kuželky a zásah džberovou stříkačkou.Mladší děti přivezly pohár za 3.místo a starší vedle poháru za 1.místo i pohár putovní.

10.9.2005 – V sobotu 10.září jsme se zúčastnili soutěže v sousední Habřině.V této soutěži jsme měli zastoupení v každé kategorii.Jako první zde startovali muži,my jsme startovali jako devátí.Bohužel jsme při nalévání ztratili vodu a museli jsme „pumpovat“,to se samozřejmě projevilo i na čase který byl skoro 50 vteřin,a nakonec jsme skončili na celkovém 9.místě.Naše ženy měly při svém útoku také problémy a obsadily pátou pozici.První pohár v této soutěži vybojovalo družstvo mladších dětí,ketré skončilo na 3.místě.V kategorii st.děti jsme měli 2 družstva.Jako první běželo „béčko“ a zaběhlo čas 40 vteřin.Naše „áčko“ zaběhlo čas 32,90 a skončilo těsně na druhém místě.

29.8.2005 – V sobotu 27.8. jsme se zúčastnili soutěže v Jasenné.Na této soutěži nejprve startovalo družstvo mladších dětí,které skončilo na 6.místě.Starší děti měly při svém pokusu problémy s mašinou,která v tu chvíli běžela pouze na 3 válce,ale i přesto obsadily konečné 2.místo.V obou kategoriích startovalo celkem 8 družstev.Soutěž mužů a žen probíhala společně,protože se běhalo na 2B a na dráze čekaly překážky.Pro levý proud to bylo břevno a pro pravý okno,úkolem bylo vést přes tyto překážky hadice.My jsme startovali jako 12. a po nástřiku terčů se časomíra zastavila na čase 35,1,což v tu chvíli byl nejlepší čas.Chvíli po nás startovali muži Meziměstí a zaběhli úplně stejný čas.Rychlejší než my a Meziměstí byla jen družstva Výravy a Bohuslavic.A jelikož jsme se v tu chvíli dělili o 3.místo,tak musel o tomto pořadí rozhodnout „rozstřel“.Po losování jsme si vybrali,že půjdeme až po Meziměstí.Meziměstí předvedlo čas těsně pod 30 vteřin.Při našem pokusu jsme měli menší problémy a zaběhli jsme horší čas než vítěz krajského kola a tím pádem jsme obsadili celkové 4.místo z 15 družstev.Naše ženy se soutěže nezúčastnily.

29.7.2005 – Dnes jsem na internetu našel zajímavou stránku o tornádech a trombách v ČR.Na této stránce se je i jeden případ tromby v blízkosti naší vesnice ze dne 9.července,dnes přibyly na stránku další svědectví. Zde si můžete přečíst článek.

28.7.2005 – Do odkazu fotogalerie přibyly nové fotky z některých letošních soutěží.

16.7.2005 – V sobotu se konala soutěž v sousedních Velichovkách.Této soutěže se za nás zúčastnilo stejně družstev jako na minulé soutěži ve V.Vřešťově.Soutěž mužů byla kvalitně obsazena a tak jsme skončili celkově na 10.místě.Za námi skončili obě družstva domácích.Při útoku velichovského „A“ nevydrželo béčko a roztrhlo se,při útoku Velichovek „B“ vypadlo béčko z rozdělovače.Vítězem se stali muži Horní Radechové.Na závěr soutěže se ještě konala netradiční soutěž v rychlosti sání.Do této soutěže jsme se však nepřihlásili.V této disciplíně rozhodoval čas,za který byla nasáta voda do jednoho béčka.Vítězný čas byl 10,00,který předvedly Dolní Černůtky.Soutěž žen měla také kvalitní obsazení a tak naše ženy obsadily krásné 6.místo,v této kategorii vyhrály Velichovky.Mladší děti skončily na 3.místě a starší děti svoji kategorii vyhrály,za nimi skončil V.Vřešťov a Velichovky.

9.7.2005 – V sobotu hasičskou soutěž pořádal Velký Vřešťov.Na této soutěži za nás v každé kategorii soutěžilo 1 družstvo.Nejdříve běželi muži a po problémech s nalitím vody skončili na 9.místě.Naše ženy měli také problém s nasátím vody a obsadily celkově 3.místo.Mladší děti zaběhly slušný čas,ale stačilo to pouze na 5.místo.Starší děti skončily na 3.místě.

5.7.2005 – V úterý se u nás konala hasičská soutěž.Soutěže se zúčastnilo celkem 15 družstev mužů,5 družstev žen,9 družstev mladších dětí a 8 starších družstev.Soutěž mužů a žen se konala přes překážky.Jako první odstartovali naši starší muži a zaběhli čas 35,95.Tento čas byl dlouho na prvním místě,jako první ho překonali muži ze Zvole a to pouze o 0,36 vteřin.Poté zaběhli Velichováci čas 31,22 a vedli.Jako 13. startovaly Holohlavy a při jejich pokusy jim „došla“ voda v kádi a proto,že čas v tu dobu ještě nebyl nad 2 minuty,tak jim byl umožněn nový pokus.Ještě před tímto pokusem startovalo druhé mužstvo Rožnova označené jako mladší.Toto družstvo zaběhlo čas 36,25 a v pořadí se zařadilo na konečné 5.místo,hned za družstvo starších.Po tomto družstvu opakovaly Holohlavy a zaběhly nějrychlejší čas soutěže 31,07.
Po mužích startovaly ženy.Jako první Rožnov A a po problému na pravém proudu dokončily útok s časem 78,57.Druhé startovaly ženy z Lodína a předvedly nejlepší útok v této kategorii,výsledný čas byl 35,02.Za ně se v celkovém pořadí zařadily ženy Jasenné,Jaroměře a Rožnova B.
Soutěž dětí se skládala ze štafety CTIF,štafety dvojic a požárního útoku.Domácí mladší děti postavily na start 2 družstva-Štěňata a Šmoulata.Štafetu CTIF vyhrály děti z Hajnice,stejně jako štafetu dvojic.V požárním útoku zvítězily děti Jasenné.V celkovém součtu časů skončila na prvním místě Hajnice,na druhém Zvole,na třetím Jasenná.Štěňata Rožnov skončila šestá a Šmoulata osmá.
Starších dětí bylo celkově 8 družstev.Rožnov měl pouze jedno družstvo.Štafetu CTIF vyhrály děti Velkého Vřešťova,štafetu dvojic děti Miletína.Požární útok časem 27,09 vyhrály domácí děti,to jim však v celkovém pořadí stačilo jen na 5.místo.Na třetím místě skončily Velichovky,na druhém Velký Vřešťov a z vítězství se radovaly děti Miletína.
Většina soutěže se odehrála za deštivého počasí …Soutěž mužů a žen se započítává do soutěže O putovní pohár obce Rožnov.Letos byl první ročník.

2.7.2005 – V sobotu jsme se zúčastnili soutěže v Hřibojedech.Na této soutěži startovalo po dlouhé době družstvo žen,které obsadilo celkově 2.místo.Dále obsadili muži 4.místo,mladší děti 3. a 9.místo a nakonec starší děti 2.místo.V průběhu soutěže mužů se mohli družstva děti zúčastnit štafety dvojic.Štafety dvojic se zúčastnila všechna naše dětská družstva a s nejlepším výsledkem skončilo družstvo starších,když obsadilo 2.místo.

30.6.2005 – Do odkazu fotogalerie přibyly nové fotky ze soutěže v Libotově.

25.6.2005 – V sobotu se konala soutěž v Dubenci.Na soutěž odjelo 1 družstvo mužů,1 družstvo starších dětí a 2 družstva mladších dětí.Naši muži obsadili poslední 7 místo,mladší děti skončily celkově na 4. a 5.místě.Starší děti svoji soutěž vyhrály s časem 34,86.Družstva mužů a žen mohli běžet dvakrát a startovalo se s nenastartovaným strojem.

18.6.2005 – V sobotu jsme se zúčastnili soutěže v Libotově.Na této soutěži za nás startovalo 1 družstvo mužů,starších dětí a mladších dětí.Muži skončili na 8.místě.Starší děti obsadily 3.místo a mladší děti místo druhé.

16.6.2005 – Ve čtvrtek navečer se v Rožnově uskutečnila soutěž okrsku Velichovky.Soutěže se zúčastnila 2 družstva-Rožnov a Velichovky.Družstvo ze Zaloňova se na soutěž nedostavilo.V soutěži vyhrálo domácí družstvo s časem 41,65.Druhé Velichovky skončily se ztrátou přes 10 vteřin.Po soutěži se ještě uskutečnilo školení první pomoci.

11.6.2005 – V sobotu jsme byli na soutěži v Holohlavech.Této soutěže se zúčastnilo 1 družstvo mužů,1 družstvo starších a 2 družstva mladších dětí.Děti měly soutěž složenou ze štafety dvojic a požárního útoku a výsledné časy se sčítaly.Starší děti vyhrály,mladší skončily na 4. a 5.místě.V soutěži mužů startovalo celkem 13 družstev.Naši muži skončili celkově na krásném 5.místě,z vítězství se radovali domácí muži.

4.6.2005 – Do odkazu soutěže přibyly bližší informace k soutěži u nás v Rožnově.

28.5.2005 – V sobotu 28.5. jsme se zúčastnili soutěže v Josefově.Na této soutěži startovalo pouze družstvo mužů.Celkově jsme skončili na 2.místě,když před námi byla pouze Jaroměř A.Třetí skončili muži ze Zvole.

28.5.2005 – Naše děti se v sobotu zúčastnily okresního kola hry Plamen v Jaroměři.Na okresní kolo postoupilo pouze starší družstvo a to z baráže.Soutez se odehravala na místním stadionu v horkém počasí a naše děti skončily celkově na 14.místě. (bude průběžně aktualizováno)

21.5.2005 – V sobotu dne 21.5. jsme se zúčastnili soutěže v požárním útoku ve Velkém Třebešově.Soutěž byla zařazena do Náchodské primátor ligy 2005.Soutěže se zúčastnilo pouze družstvo mužů.Při svém pokusu jsme měli problémy a skončili až na 16.místě.

21.5.2005 – Naše děti se v sobotu zúčastnily soutěže v Bohdašíně.Soutěž byla poslední částí kvalifikace na okresní kolo hry Plamen.Starší družstvo A se umístilo celkově na 10.místě,B družstvo 23.Mladší družstvo skončilo na 19.místě.Soutěž se skládala z požárního útoku,štafety 4x60m,štafety dvojic a zásahu džberovou stříkačkou.Starší družstvo se kvalifikovalo na okresní kolo,které se uskuteční 28.5.2005.

8.5.2005 – V neděli dne 8.5.2005 se naše děti zúčastnily soutěže v Nízké Srbské.Děti měly celkem 3 družstva-1 mladší a 2 starší.Soutěž se skládala ze štafety dvojic,štafety 4×60 a požárního útoku.Mladší děti skončily na 8.místě.Starší družstvo A na 6. a družstvo B na 19.místě.Kompletní výsledky se vám zobrazí po kliknutí na datum.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com