O putovní pohár starostky obce Třebihošť

V sobotu 1. srpna jsme se s družstvem mužů zúčastnili pohárové soutěže v Třebihošti. V kategorii mužů bylo přihlášeno celkem 14 týmů. Naše startovní pozice měla hodnotu 11. Začínalo domácí „Áčko“, které dlouhými nástřiky zastavilo časomíru na hodnotě 31,98 (LP 29,97). Následovalo několik méně zdařilých pokusů, včetně nedokončeného útoku Bílých Poličan. Jako šesté startovalo domácí „Béčko“, které se s časem 36,17 (LP 32,05) zařadilo na průběžné druhé místo. Následně se nezadařilo Havlovicím ani Klášterské Lhotě. Pokusy Vlčkovic a Velké Jesenice skončily s označením NP. Ani provedení našeho útoku nebylo bez chyb, ale díky zdržení při sání byli proudaři až na čáře a krásnými nástřiky zavřeli v čase 30,38 (LP 29,49), čímž jsme se dostali do vedení. Ze zbývající trojice se nejlépe vedlo Lanžovu (35,22), Řešetova Lhota nedokončila a Rakváči zaznamenali čas 54,12. Výsledné pořadí tak bylo: 1. Rožnov, 2. Třebihošť „A“, 3. Lanžov. Kromě poháru za 1. místo jsme si odvezli i pohár putovní. Děkujeme SDH Dubenec za doplnění družstva.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com