O pohár starosty obce Neděliště

V sobotu 23. června jsme se s družstvem mužů zúčastnili pohárové soutěže v Nedělištích. Přivítalo nás chladné a především větrné počasí, které ovlivnilo nástřiky několika týmů. Soutěž zahájila dětská družstva, kterých se zaprezentovalo celkem 13. Soutěž dospělých se tak rozběhla až po 12. hodině a přednost dostala dámská družstva, která byla 4.

Mužskou kategorii, kde bylo přihlášeno 11 družstvev, zahájilo domácí „áčko“, které dokončilo v čase 48,28. Následovalo Světí (55,62), Neděliště „B“ (43,91) a Dubenec (44,28). Následně se do vedení dostalo družstvo z Hořiněvsi (35,90). Jako šestí jsme šli na řadu my. Při přípravě základny síla větru ještě zesílila a tak jsme doufali, že nás to při nástřiku moc neovlivní. Pomalejší voda pomohla zažehnat drobné zdržení na rozdělovači a tak proudaři stihli doběhnout na čáru. Při samotném nástřiku vítr polevil a téměř shodným naplněním obou terčů jsme dosáhli času 30,78 a zařadili se na průběžné první místo. Následoval nadějně rozběhnutý útok Všestar, ale prasklá hadice C znamenala první nedokončený útok. V závěru startovní listiny byla dvojice favoritů – Sendražice a Rozběřice. Oba týmy své kvality potvrdily – Sendražice dokončili v čase 27,31, levý proudař Rozběřic naplnil terč za cca 24-25 vteřin, nicméně delší plnění pravého terče znamenalo výsledný čas 29,09.

Konečné pořadí mužské kategorie: 1. Sendražice, 2. Rozběřice, 3. Rožnov.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com